UWAGA !!! DOBRE WIADOMOŚCI

Drodzy Klienci i Współpracownicy,

Jak pokazały wydarzenia ostatnich tygodni, nadchodzący czas będzie obfitował w  nowe wyzwania i wymusi na nas wszystkich poszukiwanie nowych rozwiązań.

W tym wymagającym czasie, zmieniamy się dla Państwa, tworząc atrakcyjną ofertę zajęć online, która będzie wspierać Wasz biznes i zapewni mu łatwiejszy start po zakończeniu epidemii. Wierzymy, że nowa formuła będzie wyjściem naprzeciw Państwa potrzebom, a gdy minie okres zagrożenia, pozwoli skutecznie odnaleźć się w nowej rzeczywistości biznesowej.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dedykowanej kursom online www.dobre-szkolenie.pl , gdzie znajdziecie Państwo pakiet szkoleń w wersji elektronicznej, w szczególności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz szkoleń zawodowych, w promocyjnych cenach, niższych o 20%, niż obowiązujące dotychczas
w naszej ofercie. Mamy również nadzieję, że z Państwa zainteresowaniem spotkają się także inne możliwości współpracy, w tym kompleksowa obsługa bhp, usługi rzeczoznawców m.in. w zakresie przeglądu technicznego placów zabaw, siłowni zewnętrznych i boisk.

 

Pragniemy potwierdzić, że wszystkie zaplanowane w formule stacjonarnej szkolenia
i egzaminy odbędą się. Zostaną one jednak przeprowadzone w terminach późniejszych,
w warunkach bezpiecznych dla uczestników.

 

Jednocześnie informujemy, że. jesteśmy ponownie do Państwa dyspozycji w naszym biurze przy ul. Szewskiej 4 w Lublinie, od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30- 15.30 oraz pod podanymi poniżej danymi teleadresowymi:

  • Sekretariat  tel. 81 532 13 39  fax 81 743 67 49  e-mail: info@wktir.pl
  • Dział Szkoleń i Usług  tel. 505 496 603, 572 347 841 e-mail: szkolenia@wktir.pl
  • Wschodni Klaster Obróbki Metali   tel. 517 837 089 e-mail: b.rymarczyk@wktir.pl

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Z życzeniami zdrowia

Zespół WKTiR w Lublinie

Start typing and press Enter to search

kursy w Lublinie_www.wktir.pl